Aktualności

Aktualności

Od 1go lipca działa nasz skład fabryczny w Lublinie, zlokalizowany przy ulicy Diamentowej 1 (teren Elektromontażu). W chwili obecnej towar można odebrać wyłącznie we własnym zakresie, po wcześniejszym przesłaniu zamówienia i uzgodnieniu warunków odbioru z działem sprzedaży w Lesznie.

 Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy produkcję karbowanych, wielowarstwowych rur osłonowych przeznaczonych do ochrony kabli układanych w ziemi. Karbowana ścianka zewnętrzna zbudowana jest z dwóch warstw polietylenu, z czego jedna, wewnętrzna, z materiału wtórnego a zewnętrzna z pierwotnego, barwionego na właściwy kolor. Ścianka wewnętrzna jest tradycyjnie dla naszych rur gładka.

Ta unikalna technologia produkcji pozwala na wykorzystanie w procesie produkcyjnym materiałów pochodzących z recyklingu, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego, a jednocześnie pozwala na uzyskanie produktu posiadającego doskonałe parametry mechaniczne przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych (właściwa barwa), z czego znane są nasze produkty.

Nowe rury karbowane dostępne są zarówno w odcinkach QRK EKO oraz w kręgach QRK EKO Flex.

 

Wspólnie z nami dbaj o środowisko naturalne – zamów rury EKO już dziś.

 

Wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom i standardom w branży prezentujemy hit ostatnich miesięcy DŁAWNICE CZOPOWE

ZALETY:

     - łatwa instalacja bez użycia narzędzi

     - możliwość uszczelnienia rury z kilkoma kablami

     - dzielona konstrukcja wkładu umożliwia jego demontaż

     - możliwość wielokrotnego wykorzystania

 

Od teraz dostępne w następujących zakresach średnic:

QSR 75 do rur QRG 75, QRG 75 EKO, QRK 75 i QRK 75 Flex - (uszczelniane średnice wew. 61-66mm)

QSR 90 do rur QRGP 110/6,3, QRK 110 i QRK 110 Flex - (uszczelniane średnice wew. 94-98mm)

QSR 110 G do rur QRG 110, QRG 110 EKO, QRGP 125/7,1, QRK 125 i QRK 125 Flex - (uszczelniane średnice wew. 98-102mm)

QSR 160 U do rur QRG 160, QRG 160 EKO, QRGP 160/9,1, QRK 160 i QRK 160 Flex - (uszczelniane średnice wew. 134-144mm)

 

W marcu uruchomiliśmy produkcję w innej, nowej lokalizacji oddalonej o kilkaset metrów od dotychczasowej siedziby. Teraz znajdziecie nas przy ulicy USŁUGOWEJ 15 w Lesznie. Nasze numery telefonów komórkowych pozostały bez zmian zmianie uległ jedynie numer telefonu stacjonarnego na 065 322 20 94.

Elastyczne kolana EURO-X mogą być stosowane zarówno w ziemi jak i na przestrzeniach otwartych. Można dokładać lub demontować pierścienie uzyskując rurociąg o praktycznie dowolnej długości. Krótki, jednominutowy film przedstawiający sposób instalacji i zastosowanie kolan EURO-X znajduje się pod poniższym linkiem.

   EURO-X film

Już w sprzedaży. Uniwersalny pierścień uszczelniający typu QMFD-G 150/3x20-52 w wersji dzielonej wyposażony jest w 3 wkłady z listkami o śr.25-49mm. Wkłady mogą być łatwo i szybko dopasowane, przez przycięcie nożem odpowiedniej warstwy, do żądanej średnicy kabla lub przewodu. Dzięki tej technice możliwe jest dostosowanie uszczelnienia do już istniejących kabli o różnej średnicy. Pierścień może być montowany bezpośrednio w otworze wiertniczym lub rurze osłonowej o śr.wew.150mm. Dostępny jest także dla średnicy wew. otworu 160mm. 

Wykonanie: stal nierdzewna + elastomer SBR/EPDM 40mm, odporność na ciśnienie do 1,5 bara

W ubiegłym miesiącu braliśmy udział w VII edycji Targów dla Pracowników Elektroskandia Polska. W związku z zamkniętym charakterem tej imprezy mogliśmy pozwolić sobie na nieszablonowy wygląd stoiska, za które głosami pracowników otrzymaliśmy II nagrodę w konkursie na najciekawszą aranżację stoiska. Zdjęcia z tej imprezy zostały ocenzurowane ale może znajdziecie jakieś na Facebooku ;).

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim z Państwa, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas minionych targów Energetab 2013. Jak zwykle impreza ta była dla nas miejscem wymiany opinii i źródłem nowych pomysłów. Do zobaczenia za rok. Zespół Q-SYSTEMS.
W celu optymalizacji sposobu załadunku samochodów wprowadziliśmy nowe rozmiary palet rur karbowanych. Nowe ilości rur w palecie dotyczą tylko wybranych średnic rur i wynoszą: śr.75mm - 504m, śr.110mm - 300m, śr.125mm - 270m. śr.160mm - 144m. Wielkość palet pozostałych średnic rur nie uległa zmianie. Do wyczerpania zapasów magazynowych dostępne będą "stare" i "nowe" opakowania.

qsystems

Q-SYSTEMS Sp. z o.o.         
ul. Usługowa 15, 64-100 LESZNO

tel. +48 65 322 20 94
e-mail: biuro@qsystems.pl

ik fb